Macie swój ulubiony sen? A może sen, który wolelibyście zapomnieć w zdecydowanej większości przypadków do Was wraca? Senne marzenia są nieodłącznym zjawiskiem każdego człowieka. W pewnych przypadkach ktoś twierdzi, że nie śni. To nieprawda, on zwyczajnie nie pamięta spersonalizowanych snów.

W dzisiejszych czasach żyje się bardzo intensywnie. Kilka spraw posiadamy na głowie. W ciągu dnia załatwiamy bez liku spaw. Kiedy przychodzi pora odpoczynku dla organizmu idziemy po prosu spać. Ładujemy baterie przez noc, aby niemalże o brzasku znowu rzucić się w wir pracy. Nie myślimy wówczas o własnych snach. Coś tam nam się chyba śniło, ale już przy pierwszej kawie nie potrafimy sobie przypomnieć nawet tematu.

Jednakże w wolniejszym czasie, kiedy możemy bezkarnie wylegiwać się w łóżku, warto zwrócić uwagę na osobiste sny. Co nam się śni? Czy tematyka się powtarza? W bardzo wielu sytuacjach macie koszmary?

Warto także czasem zajrzeć do sennika. W tej księdze staropolskich sennych tłumaczeń możemy odnaleźć atrakcyjne wyjaśnienia naszych snów. Ma możliwość pies na łańcuchu, który uciążliwie śni Ci się od miesiąca chce Cię przestrzec przed złodziejami. A ma możliwość w większości wypadków przeglądane zdjęcie we śnie wskazuje daleką intrygującą eskapadę. Sennik podaje nam znaczenie snów, których zazwyczaj nie możemy zrozumieć. Przeanalizowanie danego snu ma możliwość nam wskazać rozwiązanie jakiegoś nurtującego dylematu czy utwierdzić nas w danym wyborze.