Rozważasza, jak sprawić, żeby Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci myśli na ciekawą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

Jeżeli tak, to może zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z specjalistycznym pokazem barmańskim.

W znaczącej liczbie przypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle , a ponadto pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje również sposobność przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w egzystencji zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest w zgodzie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Bez wątpienia ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego rodzaju imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Firma barmańska zapewnia cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. W dużej liczbie przypadków koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset PLN, niemniej jednak ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z najwyższej klasy obsługą Twój wieczór kawalerski  z całą pewnością pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.