Rozważasza, jak sprawić, żeby Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci pomysłu na pubudzającą ciekawość, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

Jeżeli tak, to ma możliwość zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z specjalistycznym pokazem barmańskim.

Częściej są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i adekwatnie dobranym szkle oraz pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje także możliwość przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w obecności zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest w zgodzie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Na pewno ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Kompania barmańska gwarantuje cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. W większości wypadków koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset złotych, ale ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z wysokiej jakości obsługą Twój wieczór kawalerski  bez wątpienia pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.