W ostatnich czasach rosnącą sławą cieszą się ogłoszenia zatytułowane outlet Polska. W takich sklepach możemy nabyć ciuchy znanych marek w niższych cenach. Rzeczywiście wiele osób korzysta z tego typu promocji, zwłaszcza, gdy pragną mieć markowe stroje. To idealne rozwiązanie, jeśli nie chcemy wydać dużo. Niektóre butiki, raz na jakiś czas urządzają sprzedaż zwaną właśnie w ten sposób. Należy jednakże uważać, ponieważ niektórzy sprzedawcy właściwie nie zmieniają cen, choć oferują towar jako outlet.
Dużo osób korzysta często z korzystnych wyprzedaży końcówki kolekcji. To także świetny sposób na zaoszczędzenie na zakupach. Gdy kolekcja kolekcja staje się nieaktualna, to butiki urządzają promocyjną sprzedaż pozostałych jej części. Niektóre z nich są tańsze nawet o połowę. To bez wątpienia interesująca metoda na wyprzedanie towaru. Łatwo odnaleźć tego typu okazje. Właściwie nie ma konieczności, żeby wychodzić z domu. Oferty zniżkowe wyszukamy w Internecie. Również sklepy internetowe wykorzystują ten sposób.
Hurtownie odzieżowe zaopatrują głównie większe butiki czy poszczególnych sprzedawców. Jednakże nieczęsto zdarza się, że mogą w nich kupować indywidualni klienci. Jak sama nazwa wskazuje prowadzą one wyprzedaż hurtową. Oczywiście istnieją także hurtownie, które obsługują kontrahentów detalicznych. Możemy wtedy nabyć wybrane części stroju po niższych cenach bez narzutu sklepu. Najłatwiej poszukać w Internecie czy w naszym mieście mieści się podobna hurtownia.