Oferujemy Państwu sprawdzone oraz niezwykle pozyskiwanie dotacji unijnych efektywne instrument do pozyskiwania funduszy na Waszą działalność.
Wirujący Miedziak jest urządzeniem wykorzystywanym od momentu nad 20 lat na całym świecie. Aż do dnia dzisiejszego pozwoliło na pozyskanie nad 200 mln monet. Najlepszy wynik jednodniowej zbiórki to 7 352.39 USD dla jednego urządzenia.

Wirujący Miedziak jest doskonałym urządzeniem aż do nauki (prawo Keplera ), zabawy zaś gromadzenia środków pieniężnych.
Na doba współczesny wszystkie możliwe dotacje państwowe tudzież prywatne ulegają ciągłym cięciom – tudzież potrzeby wzrastają. Wirujący Miedziak stanowi jedną spośród alternatyw na ich powiększenie.

Każdy spośród nas posiada w domu czy też w portfelu parę drobnych, których najchętniej aby się pozbył, zaś tę sytuację przypadkiem skorzystać. Wrzucenie paru drobnych monet aż do naszego urządzenia daje dobrą zabawę, wrażenie dokonania dobrego uczynku(zgodnie spośród informacją podaną na skarbonce) tudzież nie obciążając portfela przynosi w sumie spośród zebranych drobniaków wymierne przychody.

Jest to instrument o mnóstwo w wyższym stopniu opłacalne od zwykłej skarbonki –nie „atakuje’’ Darczyńcy o jałmużna, co na niektórych działa negatywnie. Wirujący Miedziak daje radość tudzież zabawę, przy użyciu co zachęca aż do wrzucenia większej liczby monet.
Jest urządzeniem bezobsługowym ( nie potrzebuje zasilania) – przyjmuje bilon wszystkich krajów.
Nadaje się aż do w środku pomieszczeń podczas gdy zaś na zewnątrz.

Oszczędza drogi okres pracownika bądź wolontariusza.
Znalezienie dobrej lokalizacji pozwoli Państwu na osiągnięcie jednokrotnie bądź systematycznie znacznych środków na Waszą działanie. Doskonałym miejscem na zorganizowanie Wirującego Miedziaka jest środek handlowe, supermarket, wszelkie imprezy integracyjne –miejskie zaś firmowe, dworce, lotniska.

Odpowiednia pozycja urządzenia a wybór jego wykorzystania jak powierzchni reklamowej przypuszczalnie być lepsze od momentu niejednego, wielkoformatowego bilbordu. Istnieje możliwość pozyskania sponsora(reklamodawcy) aż do umieszczenia reklamy na urządzeniu, co może wywyższyć Wasz intrata a firmie reklamowanej darować wspierający PR i podnieść jego prestiż w lokalnej społeczności.

Najlepsze korzyści daje eksploatacja Wirującego Miedziaka przy użyciu organizacje non-profit, szkoły, szpitale, muzea,zoo oraz kościoły. Nie ma potrzeby używając Wirującego Miedziaka modlić się właścicieli firm, wyjątkowo placówek handlowych o bezpośrednie wparcie, co cyklicznie kończy się odmową, jako że pomniejsza to profit firmy. Trudniej jest zarządzającym zastrzec udostępnienia skoro tylko 1 m² powierzchni, bez dodatkowych kosztów na parę dni, niż wygrzebać gotówkę z kieszeni.

Polecamy równocześnie nasze przyrząd firmom ( zwłaszcza sklepom) otwarty aż do fundusze unijne Kraków udzielenia wsparcia różnym organizacją, fundacją czy też stowarzyszeniom. Narzędzie ogrom stanowić eksploatowane na terenie firmy z przeznaczeniem części przychodów na odsiecz wyznaczonych organizacji.