Rynek telekomunikacyjny rozwija się w zawrotnym tempie i cały czas należy poszukiwać nowych, bardziej wyrafinowanych i innowacyjnych rozwiązań. Nasza firma działa na polskim rynku telekomunikacyjnym od ponad dwudziestu lat. Proponujemy Państwu proponujemy nowe rozwiązania i najnowsze technologie. Transmisja danych w sieciach kablowych i cyfrowych rozwija się . Na dzień dzisiejszy jedna sieć kablowa ma możliwość obsługiwać dosłownie dziesiątki tysięcy użytkowników. Kiedyś, jedna sieć kablowej telewizji mogła obsłużyć jedynie budynek z dwustu pięćdziesięcioma gniazdami. Zaczyna się era telewizji cyfrowych i rozwoju IT. Jako firma telekomunikacyjna pośredniczymy w załatwianiu dzierżaw na łącza telekomunikacyjne i transmisje danych.

Dzierżawa polega na wydzieleniu łączy z zasobów operatora, ustawienie nowego kanału na odpowiednich parametrach transmisyjnych i stworzenia nowej bazy . Zintegrowane sieci transmisji stanowią świetne rozwiązanie dla rozwijających się, przyszłościowych firm chcących posiadać prywatne dane i zasoby za każdym razem blisko. Usługi specjalne, to transmisja danych polegająca na połączeniu sieci lokalnych, oddzielonych od centrum klienta, nie na zasadzie dzierżawy, ale tworzenia sieci . Takie usługi wykorzystują protokoły IP. Taka metoda jest znana i dostępne w całkowitym ,świecie. I łatwo zaspokaja potrzeby powiązane z dostępem do danych i przepływem treści. Dzierżawa kanałów bywa coraz bardziej droga, dlatego powoli, stopniowo przechodzi się na inne metody. Wchodzi na rynek co raz bardziej technologia cyfrowa . Ta technika umożliwia na lepszą jakość transmisji. Transmisja danych tego typu jest bardziej efektywna , od typowej dzierżawy łączy telekomunikacyjnych. Rynek jest coraz bardziej wymagający.

Usługi takie gwarantują komunikacje ogólnokrajową. Oprócz granicami wykorzystuje się już trochę inną technologię. Rozwiązania które oferujemy są nadzwyczaj łatwe, jak na innowacyjne technikę. Łatwo jest zarządzać danymi z platformy transmisyjnej. Konfiguracja jest prosta i bezpieczna. Z ogromnym skutkiem można zarządzać pasmem transmisyjnym. Organizacja platformy jest czytelna i niedużo skomplikowana. Gwarancja jakości. W przypadku awarii i problemów oferujemy darmowy i szybki serwis. Przygotowaliśmy już wiele projektów transmisyjnych dla naszych klientów. Dołącz do naszego sukcesu. Transmisja danych skutecznie i bezpiecznie.